Kruh přátel hudby

Vážení přátelé, milí příznivci našich koncertů,

IV. umělecký večer, se kterým současně vstoupíme do druhé poloviny letošní 67. koncertní sezóny, se netradičně zhoupne na vlně swingu. Hostem březnového koncertu bude totiž jazzový a swingový klavírista, aranžér, skladatel, pedagog Pražské konzervatoře, vášnivý cestovatel a dobrodruh Jakub Šafr. Se svým souborem Swing Trio Avalon ve složení Jakub Šafr / klavír, Martin Voříšek / klarinet, Jan Kubeš / bicí – zde představí nejlepší swingové skladby 30.-40. let 20. století.

V autentickém provedení ve stylu jazzového tria Bennyho Goodmana uslyšíte skladby George Gershwina, Thomase Wrighta „Fats“ Wallera, Duka Ellingtona, Hoaglanda (Hoagy) Howarda Carmichaela a samozřejmě nebude chybět hudba již zmíněného „Krále swingu“ Bennyho Goodmana.

  • Koncert se uskuteční v refektáři Muzea a galerie severního Plzeňska v Mariánské Týnici.
  • Vstupenky na koncert v ceně 150/100/50 Kč budou v prodeji v místě koncertu 30 minut před jeho zahájením.
  • Vstupenku můžete rezervovat také předem na telefonním čísle: 605 762 997 nebo na e-mailové adrese: kph.kralovice@gmail.com.
  • Do místa koncertu můžete využít dopravu z Kralovic. Autobus bude přistaven v 18.30 u Lidového domu Kralovice a v 18.32 zastaví rovněž u ZUŠ Kralovice.

Muzeum Mariánská Týnice zde

Facebook KPH při ZUŠ Kralovice zde

Partneři a sponzoři: