Kruh přátel hudby

Vážení přátelé, milí příznivci našich koncertů,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na zahajovací koncert letošní 67. koncertní sezóny Kruhu přátel hudby při ZUŠ Kralovice, který se koná ve středu 16. listopadu 2022 od 19,00 hodin v refektáři Muzea a galerii severního Plzeňska v Mariánské Týnici.

Tento koncert s podtitulem Mladí pěvci v Mariánské Týnici nabídne pestrou paletu krásných hlasů. Mezzosopranistka Michaela Zajmi, sólistka opery pražského Národního divadla, tenorista Tomáš Sup a basista Matěj Altman za doprovodu klavíristky Alžběty Johánkové představí vokální tvorbu svých oblíbených autorů — Antonína Dvořáka, Franze Schuberta, Alessandra Scarlatiho, nebo Petra Iljiče Čajkovského. Těšit se můžete i na slavné árie z oper — Samson a Dalila Camille Saint-Saënse, Carmen George Bizeta nebo Smetanovy Prodané nevěsty.

Vstupenky na koncert budou v prodeji v místě koncertu 30 minut před jeho zahájením, případně si svou vstupenku můžete rezervovat předem na telefonním čísle: 605 762 997 nebo na e-mailové adrese: kph.kralovice@gmail.com.

Zároveň si můžete zakoupit abonmá na všech 7 večerů v hodnotě 500/300 Kč. Abonentní vstupenky jsou v prodeji na pokladně v Mariánské Týnice nebo před samotnými koncerty. Naše abonentka je přenosná, o radost z hudby se tak můžete rozdělit i se svými nejbližšími.


Muzeum Mariánská Týnice zde

Facebook KPH při ZUŠ Kralovice zde

Partneři a sponzoři:

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.